Milan’ın Nelsson teklifine Galatasaray’dan ret!

Galatasaray’ın tecrübeli stoperi Victor Nelsson için İtalyan kulübü Milan’dan sarı kırmızılı kulübe teklif yapılmıştı. Cimbom, Çizme ekibinin teklifini geri çevirdi.

  • Galatasaray’da sezon başında Sevilla’ya transferi son anda iptal olan Victor Nelsson için önemli transfer gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor.
  • Şu an için Milan’la görüşmeler sürerken Serie A devinin çıktığı rakamlar ile Galatasaray’ın istediği rakamlar arasında uçurum olduğu öğrenildi.
  • İtalyan kulübünün teklifinin 15 milyon euro’yu bulması halinde Galatasaray tarafından değerlendirilebileceği belirtildi.
  • Danimarkalı yıldızın adı Atletico Madrid ve Rennes ile de geçiyor.
Değerlendirme
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Abdullah Jevdet/ author of the article

Jevdet olarak bilinen yazar, Türkiye'nin en başarılı ve popüler futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray'a derin bir sevgi besleyen tutkulu bir futbol hayranıdır. Sporla ilgili geniş bilgisi ve ayrıntılara olan keskin bakış açısıyla Jevdet, kulüple ilgili içgörüleri, analizleri ve haberleri paylaşarak Galatasaray taraftar sitesine önemli katkılarda bulunanlardan biri haline geldi.

Makaleyi beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş:
Galatasaray resmi site
Bir yanıt yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: